kubera mě zklamal

3. prosince 2018 v 8:21 | doma |  JAK TO VNÍMÁM JÁ
Nějak nám senátor Kubera kalouskovatí. Včera jsem poslouchala OVM a dost mě jeho výroky naštvaly a to jsem si myslela, že je Kubera z ODS ještě tak nejlepší. Nevěřím mladšímu Klausovi, že všechno co říká myslí vážně, on jen šikovně nahání voliče pro ODS a podle výsledků voleb je vidět, že se to juniorovi daří. To, že stoupají preference ODS není zásluha Fialy, který stále dokola mele jen ty svoje protibabišovské a protiruské nesmysly.

Stejně tak i Klausův tatík ex prezident Klaus a zloděj propisek teď jakoby najednou otočil a zmoudřel. Nikdy nezapomenu na ty šílenosti, co z něj padaly, když byly ve vládní koalici i VV, nezapomenu na slova Víta Bárty při tom odposlechu, který pořídila KK. Bárta se smál a říkal spolustraníkům, že prezident Klaus udělá všechno, co mu on Bárta řekne a mně tehdy napadlo, že to musí být něco velkého, co na Klause Bárta asi věděl, když starej Klaus skákal, jak Bárta pískal.

Stejně tak nikdy nezapomenu na kalouskovy složenky, které rozesílal do každé domácnosti. Zmiňoval jak velký má každý občan dluh, včetně miminek. Pronášel takové hovadiny, že my, obyčejní lidé jsme si žili jako prasata v žitě a všechno jsme to prožrali. Jak jsme mohli žít jako prasata v žitě, když jsme si utáhli po revoluci opasky, jak nám radil Klaus senior. Mělo to být podle Klause na 2 roky a pak jsme se měli mít jako Němci. Klidně pronášel tahle slova a přitom probíhala devastace našeho státu. Nikdy nenastala ta doba, abysme si mohli my, obyčejní lidé ty utažené opasky zase povolit!!

Nu a včera říkal něco v tom smyslu i Kubera a já nechápu, jak k tomu přišel. Stejně jako Kalousek nám tak nehorázně lže. Vadila mu dokonce doprava důchodců, to už jsem i někde četla, že si někdo dal údajně práci, aby spočítal, o kolik stát díky slevám na jízdném přišel.

Když se projednává zvýšení platu pro poslance a vládní činitele, tak to je podle nich v pořádku a všichni pravičáci do jednoho zvedají ruku, aby náhodou neschudli. To oni prošustrovali naší republiku, rozkradli, rozprodali a vytunelovali. S tím, o kolik přichází stát při každém navýšení jejich platů si nikdo práci nedá, to by mě zajímalo víc. A zajímalo by mě, jestli si vůbec tihle nadlidé, tahle "elita" umí představit, jak se žije třeba ze 12 000 KČ měsíčně, při dnešních cenách nájemného, energií a potravin? On Kubera kdyby měl tak nízký důchod, tak by si myslím ani nezakouřil.

Fakt mě ten vysušenej dědek naštval a řekl toho mnohem víc, než je v odstavci, který jsem přenesla z parlamentek na blog, aby to bylo přesnější.

Jsme prý takoví, že daně u nás nejsou předmětem demonstrací nebo politických bojů. Jsme podle něj rádi, když nám někdo něco dává. "Je nám tak vlastně jedno, že nám někdo něco dává na dluh. Viz státní rozpočet, kvůli kterému bych vyvolal hlasování o nedůvěře vládě, to považuji já za zásadní," zdůraznil Kubera, že v tomto ohledu by s vládou vůbec nesouhlasil.

To, že je nyní většina výhod na dluh, podle Kubery zcela jistě odneseme. "Žijeme tak, že projídáme budoucnost na dluh a neinvestujeme. Vláda tvrdí, že investuje, to jsou drobné. Jen jsou tu populistické věci, nejrůznější slevy," kroutil hlavou Kubera a dodal, že vláda to ale nemá lehké, když má za zády Maláčovou. "Ta by taky rozdávala z cizího, kudy chodí. Na tom budeme brzy jako ti, co se zadlužili a mají teď na krku exekuci," doplnil.

Připomněl také, že stát žádné peníze, kromě těch co sebere občanům, prostě nemá. "Ta metoda je jednoduchá, sto korunu seber, padesát vrať a oni ti ještě budou děkovat a budou tě volit," shrnul Kubera.

Stejně výživná byla i druhá polovina OVM, kde se probírala dvojí jakost potravin z dovozu, hlavně z Německa.
 


Aktuální články

Reklama