dneska depresivně

6. prosince 2018 v 10:34 | doma |  FOTO-ZÁPISNÍK
Včerejšek byl plný sluníčka, i když se dost ochladilo a ráno byl mrazík, tak jsem byla plná optimismu a elánu. Shrabala jsem většinu listí z jabloní, ale pořád ještě nějaké na stromech zůstává, grrrrr.

Kromě praní v pračce jsem si přemáchla i spoustu prádla, které běžně do pračky nedávám. K obědu byla "čína" ještě jsem stihla povléknout postele, dočíst knihu, vyluxovat, zkrátka jsem byla pilná jako včelka.

A vyfotila jsem si vánoční hvězdy. Ta červená není moc bohatá, ale jsem ráda, že u nás bydlí už dlouhou řádku let. Problém je asi v tom, že nemá normálně dost světla, na parapet už se nevejde. Musím jí najít nějaké vhodnější místečko.Zato dneska na mě padá chandra. Je tak podivně, nad krajem visí mlha, do toho asi přestane téct už zase voda. Hlavně, že máme snad druhou nejdražší vodu v republice, jen nás berou u huby, a vodovodní potrubí už 30 let nikdo neřešil, i když poruchy a havárky jsou časté. No stát se to s vodou včera asi bych byla pěkně naštvaná.

Podivně se mi motá hlava, jako bych měla nízký tlak, nebo snad vysoký? Nevím, pro jistotu jsem si nedala ani kafčo, nemáme doma tlakoměr a tak nechci riskovat, že sebou někde plácnu.
 


Aktuální články

Reklama