drzost demokratického bloku

11. dubna 2018 v 7:22 | doma |  JAK TO VIDÍM JÁ
Pořád říkají, že republika je destabilizovaná, že konečně potřebuje vládu s důvěrou a že je třeba s tím urychleně něco dělat, protože jsme v hluboké krizi.

Nikdo z pravicových stran však nerespektuje co chtěli voliči a při sestavování vlády Babišovi hází od samého počátku klacky pod nohy. Vždyť ODS byla první strana, na kterou se Babiš po volbách obrátil, ale oni nechtěli a najednou je všechno zase jinak? Takže oni by chtěli vládnout, ale sami a bez vítěze?

Pan Fiala by se premiérování milerád ujal, úplně se na to třese i přesto, že mají lidé ještě v dobré paměti, co tady ODS prováděla. Všechny pravicové strany najednou drží při sobě, vytvořily si tzv. Demokratický blok a navzájem se podporují, ale jen proto, aby zůstali politici z těchto stran u koryt, na to, co chtějí občané ČR se nehledí, protože oni přece vědí nejlíp, co my potřebujeme a chceme?

Nač by potom byly volby, když stačí vyjít do ulic a vyřvávat své požadavky.

Když jsem se dozvěděla, že se fiala cpe na hrad, a domlouvá si schůzku s panem prezidentem, udělalo se mi málem mdlo a v noci mi zněl úlisný hlas toho drzého skrčka z ODS v uších, a současně mi po těle běhal mráz, když jsem si představila, že by toto individuum pan prezident pověřil sestavením vlády.
 


Aktuální články

Reklama