den na dvě věci

5. dubna 2018 v 13:19 | doma |  FOTO-ZÁPISNÍK
Dneska ten den zatím nestojí za nic. Babička by řekla na dvě věci, na nic a na ho..., nechci bejt ale sprostá. Byli jsme nakoupit s vozejčkem, ten jsme brali, protože bylo mléko v akci. Před supermarketem už s nákupem jsme zjistili, že nám někdo vypustil jednu duši. Naštěstí je blízko benzínka, takže tam manžel dotlačil prázdnou kárku a já čekala s nákupním košíkem před Pennymarketem.


Při čekání na manžela jsem pořídila pár snímků, tohle je jeden z nich. Domů jsme dolezli tak unavení, že se to nedá ani popsat. Ke všemu už zase ten šílený vítr, při zpáteční cestě to v korunách stromů hvízdalo, a teď fouká ještě víc.

Po cestě jsem taky viděla pěkný jarní - velokonoční věneček na jedněch dveřích, líbil se mi tak moc, že jsem si ho musela vyfotit.Ono už včera to sluníčko moc nesvítilo, a vítr taky byl, ale aspoň na chvilku jsem mohla vidět rozkvetlé krokusy a v každém květu seděla včelka. Dneska jsou všechny květy zavřené a kdopak ví, jak budou po tom vichru vypadat zítra. Mně to připadá, jako by počasí řídil nějaký kazisvět. A ochlazuje se....
 


Aktuální články

Reklama