VĚČNĚ MLADÁ

24. března 2018 v 9:54 | doma |  FILM
Mladá žena Adaline havaruje a následně se svým autem sjede do chladné vody. Dech se zpomaluje, až nastane klinická smrt. Po chvíli přijde silná bouře, do auta udeří blesk a ten způsobí něco na způsob elektrošoku a díky tomu se Adaline probere.

Od nehody uplyne nějaký rok a mladá žena zjistí, že přestala stárnout. Nejvíc je to vidět, když jde spolu se svou dospívající dcerou. Lidé Adaline zastavují a ptají se jak to dělá, že vypadají s dcerou jako sestry. Tehdy se ještě vymluví na dobrou kosmetiku, ale po nějaké době jí dojde, že se musí od dcery odstěhovat.

Léta ubíhají, a Adaline nikde nevydrží. Po pár letech se stěhuje, mění identitu, nechává si dělat falešné doklady, a to všechno jen kvůli tomu, aby od sebe odpoutala pozornost. Jednou mladou ženu zastaví policista, prohlíží řidičský průkaz a ptá se na věk. To už by mělo být Adaline
45 let a policistovi se to nezdá. Adaline opět uteče, ale vypátrá jí FBI, chtějí nechat Adaline testovat, aby se přišlo na to, proč nestárne. Adaline se podaří z auta utéct a dál se stěhuje a skrývá. Když se opět setká se svou dcerou, vypadají jako babička s vnučkou.

V té době se objeví Ellis Jones, který už Adaline nějakou dobu sleduje a snaží se o navázání vztahu. Mladá žena však odmítá, nedá na sebe Ellisovi ani kontakt, přesto jí mladý muž vyhledá a netrvá dlouho, i Adalline se do Ellise zamiluje. Po krátké době navštíví Adaline spolu s Ellisem poprvé jeho rodiče. Tehdy vyjde najevo, že Ellisův otec William je muž, do kterého byla kdysi Adaline zamilovaná, měli se brát, avšak Adaline tenkrát nepřišla na schůzku a odstěhovala se. William v mladé ženě pozná svou dávnou lásku nejen podle podoby, ale i podle jizvy po zranění, které kdysi dávno sám šil.

Adaline opět utíká, protože se jí útěk zdá jednodušší, než vysvětlování, které by možná nikdo nepochopil. Nasedne do auta a stejně tak, jako před mnoha lety přijde havárie. Venku padá sníh, u Adaline, která vyletí z auta opět nastane díky chladu zpomalené dýchání, a opět přijde klinická smrt.

Konec je dobrý, já jsem si film, který je zařazený jako Fantasy, Romantický, a Drama docela užívala. Bylo pro mne myslím dobré odpoutat se od běžných starostí a prožívat spolu s hlavními hrdiny tento neskutečný příběh.

Hlavní role - Blake Lively, Michiel Huisman, Harrison Ford, Ellen Burstyn, Kathy Baker
 


Aktuální články

Reklama