sněží

2. března 2018 v 7:50 | doma |  FOTO-ZÁPISNÍK
Tak nakonec se pěkně oteplilo už včera odpoledne, na teploměru asi v 16 hod. "pouze" -4,4°C a dnes ráno, oproti včerejšku -11°C.

Z oteplení včera odpoledne se asi úplně nejvíc radovali ptáčci. Ve středu jsem nestačila plnit krmítka a ve čtvrtek stačilo doplnit ráno a odpoledne, tak mě napadá, že pokud ten silný mráz ptáci přežili, začínají mít zcela jiné starosti.Radovala jsem se i já, a tak jsme se po obědě vypravili konečně na nákup. Pro sebe a vlastně i pro zahradu jsem donesla hlavně kytičky, tedy cibuloviny, co taky jiného ode mne čekat. Strčila jsem do nákupního vozíku rozcuchané jiřiny, frézie, pryskyřník plnokvětý, a pak taky dvojostici - Incarvillea delavayi, ta poslední snad není ani cibule, ale jakási hlízka, je to zašmodrchané v zemi a protože se sází až když je teplo, tedy někdy na přelomu března a dubna, nechci sáček zatím otvírat. Jo a koupila jsem si jednu velkokvětou růži

Asi bych měla pomlčet o čokoládě, o mléčné milce. Byla v akci, dvě za cenu jedné a tak jsme neodolali. No, jenže já tu svou snědla naposezení. Ráno jsem psala o tom, jak potřebuju, nebo chci zhubnout a odpoledne sama sebe zklamu, ale když už se stalo, neměla bych si nic vyčítat.


Tady byl videoklip Ewa Farna - boky jako skříň
video zmizelo, tak jsem jej aspoň nahradila fotkou.

Boky jako skříň zatím ještě nemám, naměřila jsem 102cm, zdá se, že k té skříni začínám mít blízko a pokud budu vyvádět jako včera, můžu se k almaře dopracovat co nevidět.
 


Aktuální články

Reklama