mlha přede mnou

31. března 2018 v 8:03 | doma |  FOTO-ZÁPISNÍK
Mlha přede mnou, mlha za mnou, tak by se dalo charakterizovat dnešní ráno. Fotit mlhu se mi ale nechce. Na teploměru 3,6°C, a stoupá. Poslouchala jsem v posteli ČRo Brno a když hlásili teplotu z celé Moravy, nestačila jsem se divit. No ale zase na druhou stranu tam mají přijít první letošní bouřky, asi z toho nenadálého tepla.

Tak nějak mi připadá, že brněnské vysílání je mnohem lepší, i to zpravodajství. Moderoval pan Zdeněk Truhlář, kam se na Brno hrabe ČRo Dvojka.


Už je to pět let, cos odešel.
Stále na tebe s láskou
vzpomínám...

Včerejší sněženky, které jsem zapasovala do koláže jsem užuž chtěla vymazat a pak mi přišlo, že je to docela dobrá fotka a byla by škoda jí hned odstranit do koše, tak jí tady mám ještě jednou.


A jak jsem se tak dívala, tu a tam se objeví na různých místech i sněženka samotářka. Nevím jestli bych to tak měla nechat, a nebo je po odkvětu opatrně sesadit. Líbí se mi, když jdeme na procházku k lesu a po obou stranách před vstupem do lesa jsou snad tisíce, možná desetitisíce sněženek, to je taková až dechberoucí krása. Neměla jsem u sebe foťák, dobíjel se akumulátor a tak o té kráse můžu jen psát.
 


Aktuální články

Reklama