kloubní výživa nejen pro koně

18. března 2018 v 9:54 | doma |  JAK TO VNÍMÁM JÁ
Nedávno mi jeden ortoped na rovinu mezi čtyřma očima řekl, že preparáty na výživu kloubů nezabírají, že se v tom točí jen peníze. Celkem podobně jsem to vnímala i já, pár těch lidských potravinových doplňků už jsem vyzkoušela a nedělo se vůbec nic, jen jsem provětrala peněženku.

Teď se prý objevilo cosi nového a to Alavis Triple Blend, komplexní kloubní výživa pro koně. Odkaz mi poslala dcera, u nich to prý užívá celá ulice, tedy ne, že by celá ulice měla koně, tenhle přípravek prý spolehlivě zabírá i na lidi a protože už jsem vyzkoušela kdeco, a letos mě fakt ta kolena trápí znáte to, tonoucí se i stébla chytá, objednala jsem v pátek tenhle údajně "zázrak" a v pondělí nám ho dovezou.

Už jsem tolikrát naletěla, že by se to snad nedalo ani spočítat a tak nebudu šílet, jestli zase skočím na špek. Pokud do diskuzí a recenzí nepíšou placení komentátoři, mělo by to fakt fungovat. No uvidíme, určitě dám pak na blog vědět, jak to působilo na nás, budeme Alavis Triple Blend užívat s manželem, on má zase problémy s páteří.
 


Aktuální články

Reklama