co by se na velký pátek nemělo

30. března 2018 v 13:41 | doma |  RUČNÍ PRÁCE
Nikdy jsem tenhle den neřešila, po pravdě mě to ani nenapadlo. No dneska jsem trochu uklízela a při té příležitosti jsem svlékla ložní prádlo a šups s ním do pračky.

Muže jsem pověřila, aby mi vyndal ze sklepa velký sušák, protože zase fouká a tak by prádlo mohlo uschnout venku, jenže ouha. Muž pravil, jestli nejsou na dnešní den nějaké pověry o prádle, praní a tak pod. Nevím jak ho to napadlo zrovna dneska. Mrkla jsem se pro jistotu na internet, protože vím, že na Štědrý den by se prát nemělo, tchýně pověsila prádlo a zemřel jí tatínek.

Všechno jsem to podělala. Nemělo by se rýpat v zemi a já něco málo vyplela. Nemělo by se uklízet, a my uklízeli, no a nemělo by se prát. Kvůli těmto činostem se může stát neštěstí. Nedělám si srandu, to bych si nedovolila. Zkrátka nejlepší by bylo dneska jen lenošit.


Tak teď nevím, jestli jsem to neporušila i s focením. Našla jsem krásně rozkvetlé krokusy, vyfotila jsem další trsík sněženek a taky jsem si vyfotila jediný velikonoční pohled od své bývalé kolegyně z práce.


Nakonec přidám háčkovaného ptáčka, chtěla jsem ptáčků uháčkovat víc, a různě barevných. Sliby, chyby, znáte to
 


Aktuální články

Reklama