bolí mě i duše

11. března 2018 v 7:35 | doma |  FOTO-ZÁPISNÍK
Nějak ten přechod ze Zimy do Jara letos nezvlám ani fyzicky, ani po psychické stránce. Z těch tlakových níží a změn mě bolí "celej člověk", a z politiky posledních dnů u nás i na Slovensku mě bolí duše.

Dneska má být téměř letní den, zatím to tak nevypadá, ale nechám se překvapit. Včera jsem si vysela do minipařníčku první semínka kytiček, jakési kopretiny - Chrysanthemum carinatum. Dnes bych chtěla pokračovat, protože mám většinu semínek, co se musí předpěstovat, než se vysadí do zahrádky.

No a čeká mě hrabání trávníku, na to se tedy zrovna moc netěším, ale co naplat, udělat se to musí.Měla bych se radovat z prvních krásných sněženek a krokusů, které jsem na zahrádce včera našla, a ani to mi nějak nejde. Mrknu na počasí a už vidím, že se k nám zase žene silný vítr s nárazy kolem 60km/hod a já ten vítr tak moc nesnáším.

aktualizace v 16 hod.
Tak si musím poznamenat, že jsem dneska zvládla hrabání trávníku, zbývá jen malý kousek, kde to něšlo, protože tam bylo ještě moc mokro. Ruce mám samý puchýř, ale jsem neskutečně ráda, že je hotovo.
 


Aktuální články

Reklama